Hakkımızda

 

Mizaç Psikoloji olarak sürekli kendimizi geliştirme hedefiyle çıktığımız yolda emin adımlarla ilerleyişimiz sürdürüyoruz. Danışanlarımızın yaşam standartlarının daha yukarılara çekme adına özveriyle çalışıyoruz. Kısa sürede bölgemizde büyük bir eksiği gidererek en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen danışmanlık merkezi haline gelmiş bulunuyoruz. Ardımızda bıraktığımız yüzlerce mutlu danışan profilini her geçen gün genişletsek de başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisini ve daha kalitelisini ortaya koymayı hedefliyoruz.

 

 

Eskişehir danışmanlık alanında danışan memnuniyetini önemsiyoruz. Danışanlarımızı merkezimizin en değerli parçaları ve asıl sahipleri olarak görüyor, onlarla birlikte büyümeyi ve yol almayı esas alıyoruz. İhtiyaçlarını, isteklerini bilimsel yöntemler ve akademik çalışmalar eşliğinde belirliyor, tam zamanında gerekli çözümleri hayata geçirmekten çekinmiyoruz. Sonuç odaklı çalışmalarımız ile severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimizde danışanlarımızın ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sağlıyoruz.

 

 

Danışmanlık merkezi olarak her biri alanında eğitimli, donanımlı, özverili bir kadroya sahibiz. Yılların deneyimine, bilgi birikimi ve tecrübesine sahip olan personellerimiz geçmiş başarılarından esinlenerek geleceğe emin adımlarla yürümekte, dinamik yapılarını ve heyecanlarını korumayı başarmaktadırlar. Bu sayede alanımızla alakalı gelişmeleri, yeni teori ve metotları yakından izliyor, akademik çalışmaları takip ediyor ve oldukça hızlı biçimde başarıyla sistemimize entegre ediyoruz. Etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeksizin depresyon, algı bozukluğu, ilişki, panik atak, kaygı terapi danışmanlığı ve çok daha fazlasını yerine getiriyoruz.

 

eskişehir tepebaşı danışmanlık,eskişehir tepebaşı danışmanlık hizmeti,eskişehir tepebaşı psikolojik danışmanlık,eskişehir tepebaşı psikolojik danışmanlık hizmeti,eskişehir tepebaşı psikolog,eskişehir tepebaşı en iyi psikolog,eskişehir tepebaşı kaygı bozuklukları tedavisi,eskişehir tepebaşı algı bozuklukları tedavisi,eskişehir tepebaşı panikatak tedavisi,eskişehir tepebaşı ilişki terapisti,eskişehir tepebaşı depresyon tedavisi,eskişehir tepebaşı depresyon tedavi uzmanı,eskişehir tepebaşı öğrenme ve kaygı tedavisi,eskişehir tepebaşı kaygı tedavisi,eskişehir tepebaşı evlilik öncesi danışmanlık,eskişehir tepebaşı boşanma sonrası danışmanlık,eskişehir tepebaşı boşanma öncesi danışmanlığı,tepebaşı danışmanlık,tepebaşı danışmanlık hizmeti,tepebaşı psikolojik danışmanlık,tepebaşı psikolojik danışmanlık hizmeti,tepebaşı psikolog,tepebaşı en iyi psikolog,tepebaşı kaygı bozuklukları tedavisi,tepebaşı algı bozuklukları tedavisi,tepebaşı panikatak tedavisi,tepebaşı ilişki terapisti,tepebaşı depresyon tedavisi,tepebaşı depresyon tedavi uzmanı,tepebaşı öğrenme ve kaygı tedavisi,tepebaşı kaygı tedavisi,tepebaşı evlilik öncesi danışmanlık,tepebaşı boşanma sonrası danışmanlık,tepebaşı boşanma öncesi danışmanlığı,
eskişehir danışmanlık,eskişehir danışmanlık hizmeti,eskişehir psikolojik danışmanlık,eskişehir psikolojik danışmanlık hizmeti,eskişehir psikolog,eskişehir en iyi psikolog,eskişehir kaygı bozuklukları tedavisi,eskişehir algı bozuklukları tedavisi,eskişehir panikatak tedavisi,eskişehir ilişki terapisti,eskişehir depresyon tedavisi,eskişehir depresyon tedavi uzmanı,eskişehir öğrenme ve kaygı tedavisi,eskişehir kaygı tedavisi,eskişehir evlilik öncesi danışmanlık,eskişehir boşanma sonrası danışmanlık,eskişehir boşanma öncesi danışmanlığı,danışmanlık,danışmanlık hizmeti,psikolojik danışmanlık,psikolojik danışmanlık hizmeti,psikolog,en iyi psikolog,kaygı bozuklukları tedavisi,algı bozuklukları tedavisi,panikatak tedavisi,ilişki terapisti,depresyon tedavisi,depresyon tedavi uzmanı,öğrenme ve kaygı tedavisi,kaygı tedavisi,evlilik öncesi danışmanlık,boşanma sonrası danışmanlık,boşanma öncesi danışmanlığı,

Öne Çıkarılanlar

Disgrafi Eğitimi

Disgrafi Nedir? Disgrafi, özellikle yaz

Disleksi

Disleksi Nedir? Disleksi, özellikle oku

GETAP GELİŞİM VE TAKİP PROGRAMI

GETAP NEDİR?

AİLE VE EVLİLİK DANIŞMANLIĞI

Evlilik ter

Yorumlar